Internetový obchod

Zapomenuté heslo?
naše webové stránky, respektive e-shop již nevyhovuje novým standardům.
Pro nákup uvedeného sortimentu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem, případně můžete dohledat uvedené zboží na našcih nových internetových stránkách s eshopem zde.
Přesun na nový e-shop není dokončen. V případě chybějícího zboží ná sprosím neváhejte kontaltovat zde.

děkujeme za pochopení. 
MATRIX CZ s.r.o.  Váš servis IT
Servis výpočetní techniky MATRIX CZ s.r.o. arrow UPS APC arrow Výběr UPS arrow UPS battery kit RBC arrow Ekvivalent RBC arrow Battery kit RBC11 - náhrada za RBC11 APCUPS battery kit RBC arrow Ekvivalent RBC arrow Battery kit RBC11 - náhrada za RBC11 APCBattery kit RBC11 - náhrada za RBC11 APCPočet kusů v balení: 1
Počet kusů v krabici: 1

Pro tento Battery pack RBC naše firma používá léty ověřeného výrobce baterií Panasonic nebo CSB. Při výběru baterií klademe důrazu na kvalitu a životnost akumulátorů ve Vaší UPS a to vše za rozumnou cenu.

Battery pack neobsahuje drátové propojky,pojistky a plechové šasí, jelikož tyto prvky nepodléhají opotřebení , tudíž jdou použít z vadného battery packu a zbytečně by navyšovali cenu Battery packu. V případě že máte poškozenou drátovou propojku, pojistku, nebo plechové šasí a nebo si na výměnu těchto komponentů netroufáte, tak nás prosím kontaktujte a my vám zhotovíme kompletní battery pack.

Záruka - jelikož na tyto RBC používáme námi prověřeného výrobce baterií, poskytujeme na tyto Battery packy záruku 24. měsíců, oproti originálním battery packům na které je standardně poskytována záruka 12.měsíců.

 


Dostupnost

Dodáváme během:

24h.gif
Mohlo by Vás zajímat i toto zboží:

GP12170 - Akumulátor CSB 12V 17Ah
GP12170 - Akumulátor CSB 12V 17Ah
Battery replacement kit RBC8
Battery replacement kit RBC8

Battery replacement kit RBC2
Battery replacement kit RBC2

SUA1000I - APC Smart-UPS 1000 VA
SUA1000I - APC Smart-UPS 1000 VA

Battery replacement kit RBC3
Battery replacement kit RBC3

64317 - Autobaterie YUASA 12V 143Ah
64317 - Autobaterie YUASA 12V 143Ah

symmetraxl.jpg