Internetový obchod

naše webové stránky, respektive e-shop již nevyhovuje novým standardům.
Pro nákup uvedeného sortimentu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem, případně můžete dohledat uvedené zboží na našcih nových internetových stránkách s eshopem zde.
Přesun na nový e-shop není dokončen. V případě chybějícího zboží ná sprosím neváhejte kontaltovat zde.

děkujeme za pochopení. 
MATRIX CZ s.r.o.  Váš servis IT
Servis výpočetní techniky MATRIX CZ s.r.o. arrow Záložní baterie 6V/12V

Prohlížet

další kategorie

CSB Battery

CSB Battery


Panasonic

Panasonic


Alarmguard


CSB značka s více než 30 letou tradicí. Akumulátory jsou konstruované pro nejnáročnější aplikace pro použití v UPS, EPS, telekomunikacích, EZS, dětských elektrických vozítkách, atd. Značku CSB používají například: Powerware, APC, Libert, MGE, Riello, Sicon Socomec, IBM Germany, Ascom, Chloride atd. K dispozici jsou modely s životnosti: 4 až 6, 7, 10 až 12, 15 až 20 let. Značka CSB se vyznačuje vysokou kvalitou (ta se projevuje zejména v UPS při sériovém nebo sério-paralelním řazení více akumulátorů), jeden z důvodů jsou prakticky stejné fyzikální vlastnosti jednotlivých akumulátorů což zvyšuje jejich životnost.

 

Panasonic - Panasonic je synonynem vynikající kvality. Ve výrobě se uplatňuje více než 70 let zkušeností s vývojem a výrobou olověných akumulátorů. Technická podpora je ze strany Panasonicu vynikající.  Od roku výroby 2006 jsou akumulátory Panasonic opatřovány zápornými elektrodami nové konstrukce, které jsou lepší, vyžadují méně aktivního materiálu, umožňují zvyšovat kapacitu při zachování rozměrů i hmotnosti. Rekombinace plynů v akumulátorech je velmi dobře vyřešena. To souvisí také s nízkým nabíjecím proudem v režimu trickle charge a s životností.  Velkou výhodou olověných akumulátorů od Panasonicu je trvalý vývoj a investice směřující do vývoje. Dochází ke zvyšování kapacity při zachování rozměrů. Výroba je velmi šetrná k životnímu prostředí a také ke zdraví dělníků, kteří ve  výrobě pracují.

 

 

Alarmguard - Asijský výrobce akumulátorů (produkce cca 4 mil.Ks ročně) se 70 % exportem na Americký a Evropský trh. Vyrábí i pod jmény renomovaných výrobcu akumulátorů. Disponuje dobrou kvalitou výrobku s velmi dobrou cenou. Kvalita ověřena zkouškami v EZÚ Praha – protokol číslo 4.903988-00.Tyto baterie jsou vhodné jako záložní zdroj do ústředen, EZS, EPS a tam, kde nejsou baterie trvale zatíženy a využívány.